Informacje o naszej firmie

Profesjonalny skup motocykli i quadów na terenie Małopolski i Śląska

Gwarancja jakośći, wieloletnie dośwaidczenie

Jesteśmy prężnie działającą i rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli chcesz sprzedać swój pojazd nie tracąc przy tym czasu i nerwów to strona www.skup-motocykli-quadow.pl

Jest właśnie dla Ciebie. Informacje o naszej firmie. Skupujemy wszystkie jednoślady i quady niezależnie od rocznika i stanu technicznego, całe i uszkodzone. Wystarczy że skontaktujesz się z Nami lub wypełnisz formularz, a wycenę otrzymasz tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Pracujemy głównie na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego, nie odrzucamy jednak ofert sprzedaży od osób z dowolnego zakątka Polski. Z pewnością rozważymy Twoją ofertę i wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie opłacalne i satysfakcjonujące dla obu stron!

Skup motocyki w małopolsce informacje o firmie
Skup quadow na śląsku informacje o firmie

Co możemy od Ciebie kupić:

 • quady ATV
 • stare motocykle DDR
  Simson, S50, S51, S53, PUO, AVO, MZ, ETZ
 • stare zabytkowe motocykle PRL
  motorynki, WSK, SHL04, JUNAK, OSA, JAWA, CZ, OGAR, HART, GAZELA
 • motocykle sportowe
  CHOPPER, CROSS, ENDURO
 • motorowery
 • skutery

Skupujemy każdą markę niezależnie od rocznika i stanu. Kupujemy sprzęt sprawny, uszkodzony, powypadkowy, zarejestrowany oraz bez homologacji.

Bezpieczna transakcja

Nasza firma istnieje na rynku od lat. Mamy spore doświadczenie w branży i wiele zadowolonych klientów. Dokładamy wszelkich starań abyś sprzedał Nam swój pojazd w jak najkorzystniejszej cenie, szybko i bezpiecznie. Przy każdej transakcji sporządzamy umowę kupna/sprzedaży która jest zabezpieczeniem waszego interesu. Gwarantujemy że sprzedając nam swój pojazd robisz to w 100% legalnie, a My zajmiemy się resztą i załatwimy wszystkie formalności związane z transakcją zakupu.

Skup skuterów na śląsku informacje o firmie
Find us on Facebook
Masz coś do sprzedania?
Zadzwoń:
504 331 474
lub napisz!